NASZE KOTY

Dean Igmu Sapa*CZ.

Nowy członek naszej kociej społeczności Dean. Tak jak Uzuri przyjechał do na z Czech. Nazwany był w Czechach “Big Foot”. Zapowiada się na pięknego i dużego kota. Wspaniały charakter dlatego stał się  ulubieńcem wszystkich. Początkowo, jak to u kotów, były bójki i syczenie z pozostałymi domownikami, ale teraz już pełna harmonia.

Uzuri Igmu Sapa*CZ.

Przyjechała do nas z Czech i chyba dlatego jest trochą zdezorientowana.  Może nie do końca nas rozumie. Taki “czeski film”. Chociaż z innymi kotami dogaduje się perfekcyjnie. Małe kocięta czasami traktuje jak mama czasami jak starsza siostra.  W języku suahili Uzuri oznacza Piękno.  Uzuri właśnie doczekała się młodych. 

Olga z Kluczwody*PL

Nasza Pani Matka. Dzieci zaczęły wołac na nią Bety więc tak zostało. Jej potomstwo to sześć przeuroczych kociaków, którym nadaliśmy imiona pochodzące od celtyckich bogów i bogiń jak na proplastów brytyjczyków przystoi. Żeby było sprawiedliwie trzech chłopców i trzy dziewczynki.  Zdjęcia kociaków możesz zobaczyć na podstronie JAK KUPIĆ?

A oto przedstawiciel naszej młodzieży. Kocurek z miotu Bogowie i Boginie celtyccy. Typowy brytyjczyk. Mama Olga z Kluczwody*PL, ojciec  UNKAS Zguba Elfów*PL 

      „British Blue” to najbardziej popularna odmiana o jednolitym niebieskoszarym umaszczeniu i miedzianych oczach, lecz koty te występują w kilkuset odmianach barwnych. Zarówno w jednobarwnych, dwubarwnych jak wielokolorowe. 

GALERIA

Kopiowanie, powielanie lub wykorzystywanie zdjęć do celów komercyjnych bez zgody britishkot.pl zabronione.
Copyright © 2018 britishkot.pl.